Kontakt

SPÓŁDZIELNIA ŚWIT

ul. Taśmowa 1, 02-677 Warszawa
Tel: (+48 22) 330 58 00
e-mail: swit@swit.com.pl

Oddział Halinów:

ul. Hipolitowska 32, 05-074 Halinów
Tel: (+48 22) 272 36 00
e-mail: swit@swit.com.pl

BIURO HANDLOWE DUBAI

Ajman office
Director Mr. Ian Williams
New industrial Area,
P.O Box # 17591
Ajman UAE
Ph # +971 6 7451937
Fax # +971 6 7451938
Mob # +971 50 8554473

DZIAŁ SPRZEDAŻY KRAJOWEJ

e-mail: handlowy@swit.com.pl
Tel.: +48 22 272 36 06
Fax: +48 22 330 58 98

Sylwia Pilch
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
Tel: +48 22 272 36 00
e-mail: s.pilch@swit.com.pl

Robert Wojno
Key Account Manager
mob:  +48 602 338 015
e-mail: r.wojno@swit.com.pl

Aneta Mozerska
Key Account Manager
mob:  +48 730 010 816
e-mail: a.mozerska@swit.com.pl

Magdalena Wacławik
Brand Marketing  Manager
mob:  +48 600 888 269
e-mail: m.waclawik@swit.com.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Magdalena Dąbrowska
Client Service Specialist
tel.: +48 22 272 36 11
e-mail: m.dabrowska@swit.com.pl

Ewa Stępniewska
Invoicing and Client Service Manager
tel.: +48 22 272 36 06
e-mail: e.stepniewska@swit.com.pl

DZIAŁ EKSPORTU

Steve Dawes
Export Director
mobile: +48 664 956 771
e-mail: s.dawes@swit.com.pl

Walentyna Bogdan
Export Specialist
tel.: +48 22 272 36 02
e-mail: w.bogdan@swit.com.pl

PRODUKCJA TUB

Zygmunt Zarębski
Department Manager
tel.: +48 22 330 58 17
mobile: +48 508 037 009
e-mail: z.zarebski@swit.com.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY USŁUG

Elżbieta Perkowska (Toczko)
Key Account Client Service Manager
mobile: +48 884 999 320
e-mail: e.toczko@swit.com.pl 

DZIAŁ SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ 

Ewa Wawrzusiszyn
Dyrektor działu sprzedaży bezpośredniej
tel.: +48 22 330 58 84
mobile: +48 508 037 011
e-mail: e.wawrzusiszyn@swit.com.pl

Marta Pyrek
Dyrektor regionalny sprzedaży bezpośredniej
tel.: +48 22 330 58 22
mobile: +48 508 037 004
e-mail: m.pyrek@swit.com.pl

Beata Włodarczyk
Specjalista ds. Obsługi Klienta

tel.: +48 22 330 58 92
mobile: +48 604 422 555
e-mail: b.wlodarczyk@swit.com.pl

DZIAŁ KADR I PŁAC

Danuta Fedrau

Kierownik Działu
tel: +48 22 330 58 60
e-mail: d.fedrau@swit.com.pl

Iwona Grzegrzółka
Rekrutacja Osób Niepełnosprawnych
tel.: +48 22 330 58 71
e-mail: i.grzegrzolka@swit.com.pl

DZIAŁ LEASING ŚRODKÓW TRWAŁYCH

Beata Pawlik
Specjalista
tel.: +48 22 330 58 70
mobile: +48 530 499 044
e-mail: b.pawlik@swit.com.pl

REKLAMACJE

e-mail: reklamacje@swit.com.pl