Kontakt

SPÓŁDZIELNIA ŚWIT

ul. Taśmowa 1, 02-677 Warszawa
Tel: (+48 22) 330 58 00
e-mail: swit@swit.com.pl

BIURO HANDLOWE DUBAI

Ajman office
Director Mr. Ian Williams
New industrial Area,
P.O Box # 17591
Ajman UAE
Ph # +971 6 7451937
Fax # +971 6 7451938
Mob # +971 50 8554473

DZIAŁ SPRZEDAŻY KRAJOWEJ

e-mail: handlowy@swit.com.pl
Tel.: +48 22 272 36 01
Fax: +48 22 330 58 98

Sylwia Pilch
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
mob:  +48 508 037 006
e-mail: s.pilch@swit.com.pl

Robert Wojno
Key Account Manager
mob:  +48 602 338 015
e-mail: r.wojno@swit.com.pl

Tomasz Bagdach
Key Account Manager
mob:  +48 730 010 816
e-mail: t.bagdach@swit.com.pl

Magda Wacławik
Key Account Manager
mob:  +48 600 888 269
e-mail: m.waclawik@swit.com.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Magdalena Dąbrowska
Client Service Specialist
tel.: +48 22 272 36 11
e-mail: m.dabrowska@swit.com.pl

Ewa Stępniewska
Invoicing and Client Service Manager
tel.: (+48 22) 272 36 06
e-mail: e.stepniewska@swit.com.pl

Dominik Chudzik
Export Specialist
tel.: (+48 22) 272 36 03
e-mail: d.chudzik@swit.com.pl

DZIAŁ EKSPORTU

Steve Dawes
Export Director
mobile: +48 664 956 771
e-mail: s.dawes@swit.com.pl

PRODUKCJA TUB

Zygmunt Zarębski
Department Manager
tel.: +48 22 330 58 17
mobile: +48 508 037 009
e-mail: z.zarebski@swit.com.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY USŁUG

Magdalena Zarzycka
Kierownik Działu Usług
tel.: (+48 22) 272 36 35
mobile: +48  884 999 320
e-mail: m.zarzycka@swit.com.pl

Justyna Nowakowska
Key Account Client Service Manager
tel.: (+48 22) 272 36 35
mobile: +48  664 981 097
e-mail: j.nowakowska@swit.com.pl

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ ORAZ ZATRUDNIENIE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Ewa Wawrzusiszyn
tel.: +48 22 330 58 84
mobile: +48 508 037 011
e-mail: e.wawrzusiszyn@swit.com.pl

Iwona Grzegrzółka
Specjalista
tel.: +48 22 330 58 71
e-mail: i.grzegrzolka@swit.com.pl

DZIAŁ DIGITAL I PR

Beata Gryzik
Manager
mobile: +48 604 422 555
e-mail: b.gryzik@swit.com.pl

DZIAŁ LEASING ŚRODKÓW TRWAŁYCH

Beata Pawlik
Specjalista
tel.: +48 22 330 58 70
mobile: +48 530 499 044
e-mail: b.pawlik@swit.com.pl

REKLAMACJE

e-mail: reklamacje@swit.com.pl