USŁUGI OKOŁOPRODUKCYJNE I MAGAZYNOWE

Jako grupa ŚWIT skupiamy podmioty o szerokim wachlarzu świadczeń. Nasze wieloletnie doświadczenie, wysoko wykwalifikowany personel oraz zaplecze technologiczne posiadanych spółek pozwalają na kompleksowe rozwiązania, szyte na każdą miarę. Dzięki temu zapewniamy najwyższą jakość usług okołoprodukcyjnych tworząc konkurencyjne i kompleksowe oferty – co czyni z nas atrakcyjnego partnera w biznesie.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in:

 • Rozlewanie mas kosmetycznych i płynów
 • Konfekcjonowanie produktów
 • Przepakowywanie
 • Etykietowanie
 • Mieszanie mas
 • Mycie opakowań
 • Multipacking i zestawy promocyjne
 • Druk etykiet opakowań przeznaczonych do logistyki
 • Magazynowanie

Oblicz swoją ulgę PFRON

Podaj stan zatrudnienia w Twojej firmie

Podaj liczbę zatrudnionych osób niepełnosprawnych

OBLICZ WYSOKOŚĆ SKŁADKI PFRON

WYSOKOŚĆ TWOJEJ MIESIĘCZNEJ SKŁADKI PFRON TO: PLN

Obowiązująca w okresie wrzesień-listopad 2021r. kwota bazowa to 2 237,59 zł miesięcznie (5 504,52 zł x 40,65%) - stanowi ona duże obciążenie dla płatników PFRON. Dokonują oni wpłat na odpowiedni numer rachunku bankowego oraz składają deklarację miesięczną DEK-I-0 i deklarację roczną DEK-R. Zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych art. 16 ust 1 pkt. 36 wpłaty na PFRON nie uważa się za koszty uzyskania przychodów.

TO ZNACZY, ŻE WSPÓŁPRACUJĄC Z SPÓŁDZIELNIĄ „ŚWIT” MOŻESZ MAKSYMALNIE MIESIĘCZNIE ZAOSZCZĘDZIĆ 50% SKŁADKI:

ŚWIT, posiadając status Zakład Pracy Chronionej, oferuje każdej firmie rozwiązanie będące połączeniem zakupu swoich produktów i usług z redukcją obowiązkowych wpłat na PFRON. Ponad 50% kwoty każdej faktury wystawionej przez ŚWIT można odliczyć od obowiązkowych składek na PFRON. Niewykorzystane ulgi z danego miesiąca przechodzą na następne okresy rozliczeniowe i mogą być rozliczane przez okres 12 miesięcy. Warunkiem jest terminowe uregulowanie należności oraz otrzymanie zaświadczenia o kwocie obniżenia, którą każdorazowo ŚWIT przekazuje nabywcy. Jeżeli kwota obniżenia przewyższy wartość zrealizowanej usługi lub 80% miesięcznej wpłaty na Fundusz do której zobowiązany jest nabywca, wówczas różnicę zalicza się na poczet obniżenia wpłat w następnych miesiącach.

Podstawa prawna:
Ustawa z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.
Ustawa z dnia 15 lutego 1992 o podatku dochodowym od osób prawnych.
Ustawa z dnia 29 października 2010 r. o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych ustaw.

Rozlewanie chemii gospodarczej i wód zapachowych

W naszej ofercie dzięki posiadanemu parkowi maszynowemu zapewniamy kompleksową produkcję i rozlewnictwo nawet najbardziej wymagających produktów płynnych. Zatrudniona kadra technologiczna oraz wprowadzone systemy jakości dają możliwość opracowania produktu – od opracowania składu, zaopatrzenia w surowce, przygotowanie produkcji, mieszania, aż po rozlewanie. Przy każdym zapytaniu jest możliwość dostosowania oferty do potrzeb i posiadanego budżetu. Dzięki odpowiedniemu zapleczu technologicznemu i stałej współpracy z podmiotami badawczymi, gwarantujemy najwyższą jakość.

Konfekcjonowanie produktów

Każdy produkt, bez względu na to czy jest z chemii gospodarczej, kosmetykiem do pielęgnacji, czy też produktem spożywczym, powinien być odpowiednio zapakowany. Będąc producentem szerokiej gamy produktów wiemy, jak ważne i często trudne jest odpowiednie konfekcjonowanie i pakowanie, co często wymaga ręcznej pracy. Dlatego w naszej ofercie zapewniamy możliwość konfekcjonowania wyrobów gotowych. Realizujemy pakowanie, foliowanie, kopertowanie, insertowanie, etykietowanie, klejenie oraz pakowanie w kartony. W zależności od zapotrzebowania jesteśmy w stanie konfekcjonować, także opracować i wyprodukować materiały potrzebne do realizacji pakowania. Istnieje również możliwość przygotowania do dystrybucji.

Multipacking i zestawy promocyjne

W ofercie usług okołoprodukcyjnych dla biznesu nasza grupa oferuje multipacking, przygotowanie zestawów promocyjnych i okolicznościowych. Wiemy jak ważna jest prezentacja produktu oraz jak ona wpływa ona na decyzje zakupowe.

Specjalizujemy się w tworzeniu zestawów promocyjnych, świątecznych i okolicznościowych. Każde z rozwiązań jest wykonane starannie i z najwyższej jakości materiałów, zapewniając nie tylko trwałość ale i estetyczny wygląd.

» Pokaż więcej

W naszej ofercie partnerzy biznesowi mogą znaleźć…

 • Pakowanie produktów w zestawy promocyjne
 • Pakowanie produktów w zestawy reklamowe
 • Pakowanie produktów do displayów
 • Pakowanie gratisów i próbek
 • Wklejanie saszetek (insertowanie)
 • Pakowanie folią termokurczliwą
 • Sleevowanie
 • Zgrzewanie

Foliowanie i strechowanie

» Zwiń

Magazynowanie

Naszym partnerom biznesowym oferujemy powierzchnie magazynowe. Jesteśmy przygotowani do realizacji niemal każdego zlecenia. Nasze magazyny są w pełni przygotowane do obsługi nawet najbardziej wymagających zapytań.

Sprawdź nasze lokalizacje:

» Pokaż więcej

 • Halinów – 2500 m2
 • Garwolin – 2500 m²
 • Warszawa – 600 m² z możliwością podziału.

W naszej ofercie znajdą Państwo również outsourcing magazynowy. Na bardzo sprecyzowane potrzeby naszych kontrahentów znajdujemy dogodne miejsce magazynowe i obsługujemy powierzchnie.

» Zwiń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYMI SPECJALISTAMI
Agnieszka Sitek

Production  Director

phone: 22 272 36 21
mobile: +48 574 711 046
e-mail: a.sitek@swit.com.pl

Agnieszka Kuś

Key Account Client Service Manager

phone: 22 272 36 14
mobile: +48 884 999 320
e-mail: a.kus@swit.com.pl