Spółdzielnia ŚWIT Gazelą Biznesu 2016!

Spółdzielnia ŚWIT dołączyła do prestiżowego grona laureatów Gazel Biznesu 2016 ? rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce.

Wyróżnienie Gazele Biznesu 2016, z rąk zastępcy redaktora naczelnego Pulsu Biznesu Grzegorza Nawackiego, odebrał Prezes Zarządu Spółdzielni ŚWIT Waldemar Siwak, podczas uroczystej Gali, która odbyła się 14 marca 2017 roku w hotelu Hilton w Warszawie.

W rankingu Gazele Biznesu pod uwagę brane są firmy, które spełniają następujące kryteria: rozpoczęły działalność przed 2013 r. i prowadzą ją nieprzerwanie do dziś, w trzech poprzednich latach odnotowywały wzrost przychodów i ani razu nie odnotowały straty. Spółdzielnia ŚWIT w latach 2013-2015 zanotowała średni wzrost przychodów o 128 %. Obecność w rankingu jest potwierdzeniem intensywnego rozwoju oraz rosnącej rynkowej pozycji Spółdzielni.

Gazela Biznesu to tytuł dla firmy małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Rankingi Gazele Biznesu publikowane są od 2000 r. przez dziennik ekonomiczny Puls Biznesu.Autorem zestawienia jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, odpowiedzialna za analizę statystyczną i jakościową, a także weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *